Кінні прогулянки в "Царьграді"

Кінні прогулянки — активна і наближена до природи розвага, яка до того ж сприяє оздоровленню. Не кажучи вже про море задоволення, яке приносить катання на конях. Доброта і лагідність цих дивовижних тварин має тривалий заспокійливий ефект, укріплює тіло і гріє душу.

В оточенні розкішної природи Ви неодмінно забудете про свої справи і турботи.

 

Послуга

Додоткова інформіція

Вартість послуги, грн

Уроки верхової їзди

Є конячки, як для початківців, так і для досвідчених вершників.

Вікова категорія: Вік вершників для поні від 2 років до 5 років.

Вагова категорія: вага вершників для великих коней до 90 кг.

Умови: під час тренування тренер-інструктор навчає азам верхової їзди: вислати і зупинити коня, повороти, переходи з * кроку * в * рись *, правильність посадки, вправи для балансу і т.д. Для досвідчених вершників — тренування, згідно їхньої підготовки (від стрибків до вивчення елементів виїздки та підготовки на змагання).

Тренування можуть проходити як на відкритому полі, так і в критих манежах в будь-яку погоду. На території одне відкрите поле і два критих манежі з еврогрунтами.

60 хвилин

350,00

Кінні прогулянки

Вікова категорія: діти від 9 років та дорослі. Обов’язкові верхові навички (вільна * рись * як мінімум). Новачкам ця послуга не пропонується.

Вагова категорія: до 90 кг.

Умови: перед тренуванням клієнт на коні заїжджає в манеж, де тренер перевіряє рівень його підготовки. Якщо клієнт справляється з поставленими йому завданнями, він виїжджає в супроводі тренера в поля, ліси, на озера (маршрут по бажанню).

60 хвилин

350,00

Фотосесія без виїзду коней за територію

стайні на далеку відстань

Послуги фотографа оплачуються додатково і за домовленістю.

Вагова категорія: до 90 кг

Вікова категорія: відсутній

Умови: у вартість входить оренда коня і тренера-інструктора на 60 мін.с моменту сідлання (т.е.вихода коні зі стайні). Все додатковий час оплачується з розрахунку 300 грн. / 60 хв. Перша година оплачується повністю, навіть, якщо клієнт закінчив раніше.

60 хвилин

350,00

Транфер: Царьград — Кінний Клуб Фаворит

200,00

Екскурсії по кінному клубу(Група не менше 10 чол.).

Якщо група менше 10 осіб, то еквівалент = 500 грн. / 1.5 години

Вікова група: від 3 років і старше

Вагова категорія: до 90 кг.

Умови: Програма екскурсії (наприклад):

11.00 — початок екскурсії по стайні.

Ознайомлення з її жителями, розповідь про життя, зміст, звичках кожного, про спортивні досягнення, невдачі, показ різних порід коней: спортивних, аматорських, тяжеловозних, демонстрація історичного куточка і т.д.

Показ коней — поцілунок в щоку, любов, дай лапу, уклін за вкусняшку, посмішку на пам’ять і т.д. Клієнт може сфотографуватися з конячкою.

Також виступ свинки Черчіля — лежати, сидіти, качати гойдалку. Знайомство з міні поні Мішель, годування після демонстрації команди * дай лапу *.

Фото на пам’ять на конячці і біля неї (за бажанням).

Також можливо буде побачити ескадрилью цесарок, різнокольорових фазанів і індика Митрича. Познайомимося з кізочками і телям. Годування тварин морквою і бубликами-обов'язково. Корм надає приймаюча сторона.

11.30- залежно від дня тижня, показ виступів наших спортсменів — стрибки через перешкоди, танці на конях (дні обумовлюються попередньо). Розповідь про тренінг коней, досягнення коней.

12.00- катання на конях навколо манежу. Фотокартку на пам’ять.

Після — вільний час

1 год. 30 хв.

50,00 / людина.

Місцезнаходження комплексу — недалеко від столиці, і у Вас є можливість уточнити у адміністратора всі деталі кінної прогулянки, уроків верхової їзди, а також щодо інших послуг. Рекомендуємо приїхати і переконатися в тому, що це гарне місце заслуговує Вашої уваги.

Чекаємо Вас! Адміністратор: (044) 406−10−20, (050) 338−99−71, info@tsargrad.kiev.ua